Taşındıklarında inanılmaz bir keşif yaparlar!

Yeni bir eve taşınmak her zaman sürprizlerle doludur, ancak Miranda ve ailesi bu büyüklükte bir eve sahip olmayı asla beklemiyorlardı!

Uzun süreli kiracı

Miranda yeni evine vardığında tuhaf bir keşifte bulunur: mektup masaya belirgin bir şekilde oturur. İlk başta eski sahiplerinden bir hoş geldin mektubu gelir aklına ama aslında bundan çok daha fazlasıdır…

Sevgili evimize hoş geldiniz! Umarız siz de bizim kadar eğlenirsiniz! Sizden bir iyilik isteyeceğiz, mecbur değilsiniz ama yaparsanız çok seviniriz. Arka bahçede orada yaşayan yaşlı bir turuncu kedi var. Vahşi ve 12 yıl önce bahçemizde doğdu. Yaralı bir pençesi var ve yaklaşmanıza izin vermiyor. Yıllardır onu günde iki kez besliyoruz. Genellikle ona bahçedeki sundurmanın altında biraz su ile mama veya kedi maması veriyoruz. Ayrıca kış ve yağmurlu günler için avluda duvara dayalı küçük bir evi var. Onu beslemeye devam edersen gerçekten minnettar oluruz. Geride bırakmak zorunda kalmaktan nefret ediyoruz.

Tanrı sizi korusun ve yeni evinize hoş geldiniz!

Hemen cam kapıdan dışarı baktık ve o bizi pencereden izliyordu.“, Miranda Dodo’ya söyledi. Gerçekten de, Miranda ve ailesi, aslında yalnız olmadıklarını ve evde zaten oturulduğunu yeni keşfettiler…

Evin atalarının kiracısı, vaftiz edildi raz, bu yeni gelenler çok ilgisini çekmiş görünüyordu. ” Gülmeye başladık çünkü şu anda beş kedimiz var, biri hariç hepsi kurtarıldı“dedi Miranda. ” Eskiden oturduğumuz evde insanlar kedilerini oraya koydu biz de onları yanımıza aldık.. »

Uzun bir evcilleştirme

Büyük kedi severler, Miranda ve ailesi bu nedenle, evlerinin eski sahipleri tarafından istenen şaşırtıcı iyiliği memnuniyetle kabul ederler. Daha sonra hemen başlarlar Raz’ı beslekendisine yaklaşılmasına izin vermeden hareketi takdir ediyor gibi görünüyor.

Ne zaman kapıya gelsek saklanıyordu. Artık onunla dışarıda oturabiliriz.“, diye devam etti. ” Şimdi kapıya geliyor ve miyavlayarak yiyeceğe ihtiyacı olduğunu bize bildiriyor.“.

Ancak Miranda ve ailesinin cömertliği ve büyük kalbi burada bitmiyor. Gerçekten de onlar herhangi bir güçten daha fazlasını istiyorlar onu veterinere götürmek için Raz’ın güvenini kazanmak ve onu tedavi et. ” Sonunda onunla daha fazla etkileşim kurmayı ve bacağında eski bir yaralanma olduğu için bir veteriner tarafından görülmesini umuyoruz.“, diye bitiriyor Miranda. Neyse ki, Raz giderek daha fazla güven gösteriyor.

Küçük günlük hareketlerin ihtiyaç sahibi bir hayvanın hayatını değiştirebileceğini gösteren güzel bir hikaye!

Kaynak

Ayrıca beğeneceksiniz:

Terk edilmiş bir kedi yavrusunu kurtarmayı düşünür ama onun aslında tamamen farklı bir hayvan olduğunu anlar…

Bu sevimli küçük kedi yavruları hiç beklenmedik bir yerde bulundu!

Ormanda yaşayan bu cüce kedi ilk kez sarılmayı keşfediyor