Kedinizin Burcu Kişilikleri Hakkında Ne Söylüyor?

Zodyak işaretleri hayranıysanız, belki de kedinizin işaretini okumak, günlük olarak sergiledikleri bazı davranışlara ışık tutabilir. Ve unutmayın, bu sadece eğlence için!

1. Koç (21 Mart – 20 Nisan)

Cesur ve maceracılar Koç burcunda doğan kedileri en iyi tanımlayan iki terimdir. Her şeyden önce sevdikleri çevrelerini keşfetmek ama aynı zamanda yeni yerler, hatta yasak yerler. Aslında, birkaç tane yapmaları nadir değildir. maskaralıkmutfak dolabını açmak ya da bir çift terliği yok etmek gibi…

Çok akıllı ve özellikle oyuncularharika küçük hayat arkadaşları olurlar, bazen biraz fazla olmayı sevseler bile ilgi odağında.

2. Boğa (21 Nisan – 20 Mayıs)

Boğa burcunda doğan kediler genellikle büyük gurmeler. Ancak bu, her şeyi yemeyi kabul ettikleri anlamına gelmez! Aksine hoşlanırlar en iyi yiyecekler ve size bildirmekten çekinmeyin. Bu anlamda özellikle bu kedilerin yeterince egzersiz yapmasını sağlamak önemlidir. Aksi takdirde, aşırı kilo garantilidir…

Çok inatçı, inatçı bile olsa, kaprislerine teslim olmamak zordur. Ama bunlar aynı zamanda en sadık kediler kim.

3. İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

ile donatılmış olağanüstü çekicilik ve özellikle konuşkanİkizler burcunda doğan kediler de çok dinamik.

bu ikilik kişiliklerini karakterize eden bu onları biraz iki kutupluyönetmesi zor olabilir… Gerçekten de, yoğun neşe anları yaşayabilirler, sonra bir sonraki dakika somurtkan ve huysuz olabilirler.

4. Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Duyarlı ve inanılmaz mıknatıslar, Yengeç burcunda doğan kediler, etraftaki en sevecen kedigillerdir. Çok basit, yaptıkları her şeyi insanlarını memnun etmek için yapıyorlar!

yani seviyorlar sevdiklerine iyi bak alınlarını yalamak veya onlara yaklaşmak. Öte yandan, sahibine olan sevgisinin karşılıksız olduğunu hissetmezlerse, bu kediler yalnızlaşabilir ve her türlü teması reddedebilir.

kedi yavrusu
Kredi: iStock / iagodina

5. Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aslan sevgisi işareti altında doğan kediler dikkat çekmek. Çok dışa dönük, kendilerini bazen biraz dramatik bir şekilde ifade etmeyi severler ve örneğin üzerinize basarak mümkün olan en kısa sürede onlara varlıklarını hatırlatmaktan çekinmezler. Ve hatta misafirlerle!

Bu kediler de harika oyuncular kim hiçbir şey ile eğlenir. Örneğin, aynadaki yansımalarıyla savaşabilir veya toz toplarını kovalayabilirler.

6. Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Başak burcunda doğan kediler, mükemmeliyetçiler. Kendileriyle ya da başkalarıyla olsun, hiçbir şeyin peşini bırakmazlar! böylece geçerler tımar saatleri her gün ve yanlışlıkla çöp kutusundan çöp taneleri koyacak türden değiller. Onlar da çok insanlarıyla talep ediyor özellikle hijyen konusunda. Bu yüzden çöplerini değiştirmeyi unutma!

Tembelden başka bir şey değil, bu kediler çalışmayı seviyorum ve kendilerini faydalı kılarak onları mükemmel fare avcıları yapar.

7. Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Terazi burcunda doğan kedilerin sahip olması gereken içgüdüsel ihtiyaç vardır. dengeli ilişkiler hayatlarında. Aksi takdirde çok mutsuz olacaklardır. Ayrıca başka bir kediyle yaşadıklarında daha rahatlar, ikincisi onların tamamen gelişmesine izin verir.

Çok arkadaş canlısı ve şaşırtıcı bir şekilde doğru (başka bir kediyle yaşarken asla paylarından fazlasını yemezler) ayrıca gösteriş yapabilirler. kararsız. Bu nedenle, bir oyuncakla eğlenmeye başlayıp çabucak bırakmaları nadir değildir.

8. Akrep (23 Ekim – 22 Kasım)

yoğun, Akrep burcunda doğan kediler böyledir. Aslında, duyguları her zaman aşırıya itildi, sevinç, öfke ve hatta kıskançlık olsun. bir sarsılmaz sadakatsürdürmeleri gerekir derin ve sonsuz ilişkiler sevdikleriyle.

Yani onların bile aşırı taraf bazen korkutucu olabilir, size ömür boyu damga vuracak kedilerden biridir.

kedi
Kredi: Alena Shapran / iStock

9. Yay (23 Kasım – 22 Aralık)

Yay burcunda doğan kedilerin kalıcı olduğu bilinmektedir. aklı bir karış havada. Bu yüzden camdan dışarı bakarak saatler geçiren, daha doğrusu “hayal kurarak” demeliyiz.

Mutlu yaşamak, onlar her zaman pozitifve sohbet etmek gibi insanlarıyla uzun süre

10. Oğlak (23 Aralık – 22 Ocak)

Onların rekabet aşkı ve onların hırs orantısız demek, Oğlak burcunda doğan kedilerin akıllarında bir amaç varken asla pes etmemesi anlamına gelir. Bu bazen onları risk almak. Örneğin, o küçük hareketli kırmızı noktayı (bir lazer, anlayacaksınız) yakalamak için yola çıkarlarsa, başarılı olana kadar durmayacaklar.

Ancak bu kedilerin aynı zamanda onları insan yapan bir iyilik sevgisi vardır. hayırsever ve varlığı bir evde özellikle hoş, hatta ilham verici olan.

11. Kova (23 Ocak – 18 Şubat)

Kova burcunda doğan kediler, isyancılar Zodyak işaretleri. Gerçekten de, bu kedigiller bazen kendilerini gerçekten gösterirler. garip. Ayrıca, her halükarda aradıkları özgürlük anlarını bilhassa takdir ederler ve uzaklaşma eğilimi evden kaybolana kadar.

Ama bu kedilerde tamamen kaçmaktan söz edemeyiz. insanlarına adamış.

12. Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Balık burcunda doğan kediler en çok sezgisel bu listeden. Aslında, onların bir duyarlılık ve bir empati olağan dışı, bu da onuharika hizmet hayvanları depresyon veya anksiyete olan insanlar için. Çok basit, siz onları ifade etmeden önce niyetinizi tahmin ediyor gibiler!

Eşsiz tutkal kaplarıÖte yandan ayrılık kaygısı yaşayabilirler ve çok uzun süre yalnız kalmaya dayanamazlar.