Buzda mahsur kalan üç kedi yavrusu sıcak kahve sayesinde kurtuldu!

Kanada, Drayton Valley’de ikamet eden Kendall Diwisch için oldukça sürpriz oldu. Petrol kuyularından birine giderken yolun ortasında çok kötü durumda olan üç küçük kedi yavrusuna rastladı…

Kedi yavruları kuyruğundan sıkıştı!

Kendall, yolda canlı ve iyi görünen şekiller gördüğünde arabasını sürüyor. Yaklaşırken, buzun içinde sıkışmış üç yavru kedi keşfeder. Kendilerine olanlardan korkan küçük kediler tamamen kaybolmuş görünüyor.

Kendall daha sonra, önce buzda sıkışmış kuyruklarını kurtarmaya çalışır. Üç yavru kediden biri kendini kurtarmayı başarır., ancak diğer ikisi için daha karmaşıktır. Gerçekten de, Kendall kuyruklarını hafifçe çekerek bile onları kurtarmayı başaramaz.

Sonra aklına parlak bir fikir geldi: hala sıcak kahvesini almaya karar verir arabasında onu bekliyor ve kedilerin kuyruklarına döküyor. Ve etkisi neredeyse anında. Gerçekten de, birkaç saniye sonra buz erir ve Kanadalı’nın üç tüy yumağını kurtarmasına izin verir.

Kurtarma videosunu izleyin:

çok güzel biten bir hikaye

Büyük bir kalbi olan bu adam daha sonra cömert bir karar aldı. onları eve götürbu küçük kediciklerin gecenin bir yarısı, onlardan kurtulmaya karar veren zalim bir sahibi tarafından oraya terk edildiğine ikna oldu.

Onları besledikten sonra, Kendall daha sonra deneyimlerini paylaşmak ve aynı zamanda bu küçük kedigillerin sahiplenilmesi için bir çağrı başlatmak için komik macerasını Facebook’ta yayınladı. ve mucizevi bir şekilde küçük yavru kedi (aslında üç erkek) bir aile tarafından birlikte evlat edinildi bu inanılmaz hikayeden etkilendim!

Bugün bu üç arkadaşı arka yollardan birinde kuyularımdan birinin yakınında buldum. Büyük ihtimalle düştü. Zavallı şeyler…

tarafından gönderildi Kendall Diwisch üzerinde 22 Ocak 2020 Çarşamba

Bu makaleyi beğendin mi? Ayrıca beğeneceksiniz: