Bu yaşlı yaban kedisi büyükbaba oynamayı seviyor

Bu vahşi kedi yaşlı, hasta ve özellikle vahşiydi, o kadar ki onu en ufak bir okşamak imkansızdı. Gerçek bir küçük mucize gerçekleşene kadar…

zor bir hayat

Sokaklardan atıldığında, Mason bir huysuz yaşlı kedi kötü durumda ve kim kimseye güvenmiyordu. Böbrek hastalığından muzdarip son aşamada, ayrıca kötü yaralanmış bir bacağı, kırılmış kuyruğu ve ağzında birkaç apse vardı. Şartlar gereği vahşileşen bu sokak kedisinin bir sokak kedisi olduğu belliydi. savaşmaya alışkın hayatta kalmak için yakın dövüş.

Onu başarıyla yakaladıktan sonra ona rahat bir yaşam sonu teklif et, kurtarıcıları onun bir ev kedisi olarak yeni hayatına alışamayacağını düşündüler. Yine de, Mason şaşırtıcı derecede tatlıydı ve direnmeden kendisine davranılmasına izin verin. Sadece kendisine yaklaşılmasına, hatta dokunulmasına izin vermekle kalmıyor, aynı zamanda yeni durumuna kolayca uyum sağlıyor gibiydi.

Bir büyükbaba pastası

Ancak bir olay, işleri daha da ileri götürdü: terkedilmiş kedilerin gelişi. Hemen, Mason’ı yeni koruyucuları olarak gördüler sepetinde onlara yer açmak için onu biraz itmekten ve bir oyuncakmış gibi üzerine çıkmaktan çekinmedi. Mason gibi yaşlı bir kedinin bu şekilde rahatsız edilmekten öfkelenmesi beklenirken, bu beyefendinin tamamen beklenmedik tepki : Bu kıpır kıpır küçük tüy topları için hemen tepetaklak düştü!

Kendi topraklarına tecavüz etmeye geldiklerinde sadece çekinmekle kalmadı, aynı zamanda bundan gerçekten hoşlanmışa benziyordu… Küçükleriyle birlikte hassas bir anın tadını çıkardığını gördüğümüz bu görüntülerdeki kanıt:

Mesai, Mason’ın kurtarıcıları onu sevgiye ihtiyacı olan yeni yavru kedilerle tanıştırdı. ve bir büyükbabanın yapacağı gibi onlarla ilgilenmesi istenmedi: onlarla oynuyor, onları temizliyor, izliyor, onlara kedi gibi davranmayı öğretiyor ve istediği zaman kucaklıyor!

Görünüşe göre Mason sonunda bu dünyadaki yerini bulmuş…

Ayrıca beğeneceksiniz:

Ormanda yaşayan bu cüce kedi ilk kez sarılmayı keşfediyor

Bu sevimli küçük kedi yavruları hiç beklenmedik bir yerde bulundu!

Terk edilmiş bir kedi yavrusunu kurtarmayı düşünür ama onun aslında tamamen farklı bir hayvan olduğunu anlar…