Bu merdivenler sayesinde kediler binalardan güvenle çıkabilirler!

Bir süredir, İsviçre’nin Bern sakinleri, binalarının cephelerinde çok özel rampalar ve merdivenlerin göründüğünü gördüler. Bu cihazı gördüğümüzde kendimize sorduğumuz ilk soru şudur: Ne işe yarar? Sonra, ışık yanıyor ve en azından söyleyebileceğimiz şey, bunun gerçekten çok dahiyane bir fikir olduğu…

Ev kedileri için bir çözüm

Bir apartman dairesinde kedi sahibiyseniz, kesinlikle şu korkunç ikilemle karşı karşıya kalmışsınızdır: pencerelerinizi açıp açmayacağınızı. Onları açmak, dış dünyanın çağrısına kapılan kedinizin, sonbahar. Ancak onları kapalı bırakmak dairenizi havalandırmayı imkansız hale getirir.

Yani çoğu zaman her türlü şemalar kedinizi güvende tutarken odalarınızdaki havayı yenilemek için. Örneğin, saç topunuzu havalandırmak için bir odaya kilitleyerek. Ama sahip olmadığını hayal et artık kedinizin güvenliği konusunda endişelenmenize gerek yok ve pencerelerinizi istediğiniz zaman açabilirsiniz. Daha da iyisi, kediniz her gün yürüyüşe çıkarak özgürlüğü tadabilir.

Bu, binaların cephelerinde kedi merdivenlerinin inşası sayesinde Bern’de artık mümkün. Birçok sakin tarafından benimsenen bir girişim Kimler için kedilerinin sağlığı kendi kedileri kadar önemlidir. Ve söyleyebileceğimiz en az şey, bunun kanıtladığıdır. kentsel mimari evcil hayvanları barındırabilir. Fotoğraflardaki kanıtı!

İsviçre’de kedi merdiveni

tarafından gönderildi Robert Rolf Andersen üzerinde 14 Mart 2019 Perşembe

Yani, İsviçre kedi merdivenleri bir şeydir.

tarafından gönderildi Medbh Gillard üzerinde 21 Şubat 2019 Perşembe

İsviçre’de epik kedi merdiveni

tarafından gönderildi ben kediyim üzerinde 28 Mayıs 2017 Pazar

Alberto, İsviçre kedi merdivenleri, kediler için bir yol güvenliği videosu ve daha fazlası hakkında görüş bildirdi #WalkThroughTheWebWednesday http://bit.ly/2BLwNCJ

tarafından gönderildi Kedi Görüşleri üzerinde 20 Şubat 2019 Çarşamba

merdivenler
Kredi: Buetal/Wikimedia Commons

Binanıza kedi merdiveni nasıl yapılır?

Siz de kedinize dış mekan merdiveni önermek istiyorsanız, yapmanız gereken ilk şey belediyeden izin istemek belediyenizin. Kabul ederse, herkesten izin almanız gerekecek. ortak sahipler binanın.

Son olarak, herkes kabul ederse, inşa etme zamanı! Bunu yapmak için bir marangoz veya bu tür şehir mobilyalarında uzmanlaşmış bir şirket.

Kaynak

Ayrıca beğeneceksiniz:

Bu huzurevini aydınlatmak için parlak bir fikirleri vardı!

VİDEO: İşte evinizi bir kedi cennetine dönüştürmenin yolu

Sokak kedilerine yardım etmek için bu şehir harika bir girişimde bulunuyor!