Bu Maine Coon kedisi sizi kayıtsız bırakmayacak!

Farklı tüylere ve mizaçlara sahip inanılmaz sayıda farklı kedi ırkı vardır. Üstelik henüz internette görmediyseniz, bu özel görünümlü kedi çok ses çıkarıyor. Richie gerçekten de sizi kayıtsız bırakmayacak bir Maine Coon kedisidir!

Richie, etkileyici bir kedi

Aslen Fransa’dan olan Richie, 4 aylıkken bir kedi çiftliğinden evlat edinildi. O zamanlar zaten etkileyici bir kürkü vardı. Özelliği elbisesinden geliyor “duman” denir, siyah ve gri kedi severler tarafından oldukça rağbet gören. İnsan böyle bir güzelliği gördüğünde sebebini anlayabilir. anımsatan bir lemur veya bir “Yeti” kedibiz sadece onun büyüsüne kapılabiliriz!

Maine Rakun, özellikle popüler bir kedi

Uzun ve sağlam Maine Coons’un bir mizacı var çok sevimli. Gerçekten de, özellikle sosyal ve oyuncudurlar, o kadar ki bir köpeğe benzer bir davranışa sahip oldukları bilinmektedir. En büyük kediler arasında sayılanlar, aslında sevimli minyatür hayvanlar.

Richie’nin internette ortaya çıkaracağı birçok özelliği var. Şimdi bir yaşından büyük olan bu kedinin Instagram’da birden fazla kişinin yer aldığı muhteşem bir hayran kulübü var. 135.000 abone. Bu hesapta birçok fotoğraf var, aynı zamanda videolar, tavsiyeler ve hikayesi var. Böylece Richie kendini tanıttı ve internet kullanıcıları arasında çok popüler sıra dışı görünümü ve yapısı sayesinde inanılmaz öfke. İnternette belirli bir ün elde eden tek kişi o değil. Gerçekten de birkaç hesabın azar azar büyüdüğünü görebiliriz. kalbe merhem kedi severlere.

Richie, türünün tek örneği bir kedi!

Ve sen, Richie the Maine Coon kadar etkileyici başka kedileri tanıyor musun? Lütfen yorum bırakarak bize bildirin!