Bu kitapçıda terk edilmiş bir kedi yavrusunu sahiplenebilirsin!

Kedilerin yazarların en sevdiği hayvanlar olduğu iyi bilinir. Ama aynı zamanda okuyucular! Ve iyi bir nedenle, kedi dostlarımız sağduyulu ve düşünceli hayvanlardır, biraz romantik yanları olduğundan bahsetmiyorum bile. Kitap sevgisini kedi sevgisiyle birleştirmek için bu kitapçının aklına parlak bir fikir geldi!

İçeri gel ve bir kitap al, bir yavru kedi ile çık

En sevdiğiniz kitapçıya girdiğinizi ve kedi yavrularıyla yüz yüze geldiğinizi hayal edin! Kedilerden nefret eden nadir insanlardan biri değilseniz, normalde bu sevimli küçük yüzlerin önünde erirsiniz. Özellikle onları evcilleştirebilir, onlarla konuşabilir ve hatta kucağınızda mırıldanan bu küçük kedigillerden biriyle birkaç dakika okuyun.

Mayıs 2019’dan beri müşterilerine sunduğu şey tam olarak bu. Otis & Clementine’in Kitapları ve Kahveleri, Kanada’da bulunmaktadır. Ama daha da iyisi var, okuyucular günlerini aydınlatma armağanına sahip bu küçük kedicikler eşliğinde sadece iyi vakit geçirmekle kalmıyor, aynı zamanda onları sahiplenebiliyorlar. Bu operasyonun amacı budur.

Nitekim, kitapçının sahibi Ellen Helmke, bir kitapçı kurmuştur. bir dernekle ortaklık, Güney Pençe Koruma Nova Scotia. İkincisi, ona terk edilmiş kedi yavruları sağlar ve Ellen’ın rolü, son ailelerini bulana kadar kitapçıda onları şımartmaktır.

Ve en azından işe yaradığını söyleyebiliriz! Operasyonun başlangıcından bu yana müşteriler sadece mutlu değil, aynı zamanda benimseme oranı %100 !

Yavru kedileri genellikle ortalama olarak sadece birkaç hafta beslerim ve sonra evlat edinilirler. “, Ellen’a söyledi içeriden öğrenen.

Üstelik yavru kediler kimseye emanet edilmez. Müşterilerin yalnızca kimlik bilgilerini göstermeleri gerekmez, ayrıca 255 Kanada doları toplamını ödemek zorundalar (yani 174 Euro). Amaç açıkçası yavru kedilerin neden olduğu veterinerlik masraflarını (tanımlama, kısırlaştırma, vb.) ödemek, aynı zamanda evlat edinenleri bunun hafife alınmaması gereken uzun vadeli bir taahhüt olduğunun farkına varmalarını sağlamaktır.

Dünyanın tüm kitapçılarında yeniden üretmek için harika bir girişim!

Bu makaleyi beğendin mi? Ayrıca beğeneceksiniz: