Bu kedi çok özel bir tutku geliştirdi…

Bu aile, barınaktan bir yavru kedi sahiplendikten sonra şaşırtıcı bir keşifte bulundu: Kedinin gerçekten de şeftalilere karşı gerçek bir sevgisi vardı!

Gerçekten sevgiye ihtiyacı olan bir kedi

İçinde 2013 Terk edilmiş bir kedi yavrusu olan Ozzy, Lydia’nın ailesine katıldı. Gerçekten de, Lydia’nın annesi ve kız kardeşi bunu yaparken Harbour Humane Society barınağında gönüllü olmakMichigan Eyaletinde, gerçek bir Ozzy için ilk görüşte aşkbir kafeste sessizce evlat edinilmeyi bekleyen.

uyuyan kedi yavrusu
Kredi: jarmoluk/Pixabay

Ayrılmadan önce, iki kadın daha sonra Ozzy’yi serbest bırakmalarını ve böylece ona sarılmalarını isterler. Ve orada, onu kafesine geri koymaları imkansız. Daha sonra onu yanlarına almaya karar verdiler!

Çok özel bir kedi

Ozzy yeni ailesiyle birkaç ay geçirdikten sonra yaz kendini göstermeye başladı. Lydia’nın ailesi daha sonra her yıl olduğu gibi satın almaya karar verdi, taze şeftali, herkesin sevdiği meyveler. Onları masaya koyarak, bunu fark ederler.Ozzy özellikle ilgisini çekmiş görünüyor.

Ozzy birdenbire şaşkınlık içinde başını şeftalilere sür, hassas bir anda başka bir kediyle yaptığı gibi. Günler geçtikçe bu meyveye olan sevgisi daha da arttı ve kedi, bundan vazgeçmedi. şeftali kadar uyumak görür görmez.

Lydia’nın ailesi, Ozzy’nin onlara zarar vermesini önlemek için şeftalileri bodruma indirmeye çalıştı ama bu, bu küçük kedinin azmi Onlara eşlik etmek için bodruma da inmeye karar veren.

Tabii ki, o zamandan beri başka meyvelerle karşılaştı, ancak hiçbiri ilgisini çekmedi şeftaliler de öyle.

Diğer meyveleri sevmiyor“, Lydia Aşk Miyav’a söyledi. ” Ve büyük olasılıkla bu koku ve dokunma kombinasyonu çok sevdiği şeftali. » Sonuçta, o böyle mutluysa… herkesin kendi tutkusu vardır!

Kaynak

Ayrıca beğeneceksiniz:

İşte hayatında görebileceğin en kaslı kedi

Komik yüz ifadeleri sayesinde bu engelli kedi gerçek bir web yıldızı oldu.

Ormanda yaşayan bu cüce kedi ilk kez sarılmayı keşfediyor