10 Downing Street’in ünlü kedisi Larry

Downing Street 10’daki fare kapanı kedisi Larry’yi tanıyor musunuz? İşte büyük sorumluluklara sahip bu kedi hakkında daha net görülecek bir şey.

Barınaktan alınan kedi

Ne yazık ki, sadece Fransa’da değil, hala çok fazla terk edilmiş kedi var. Bu nedenle, birçok barınak ve dernek, bu hayvanları kurtarmak için günlük olarak çalışmaktadır. Larry onlardan biri ve yeni büyük ailesini bulabilecek kadar şanslıydı. Bu iki tonlu kedi gerçekten de Londra’da terk edilmiş. Daha sonra saygın bir sığınağa yerleştirildi, potansiyeli nedeniyle hemen “Downing Street staff” ekibini beğendi ve böylece çok özel bir görevi yerine getirmek için 2011’de toplandı.

Önemli bir rol

Rolü basit: Fareleri İngiltere Başbakanı ve Maliye Bakanı’nın konutlarından uzaklaştırın. Bu yerler uzun zamandır kediler tarafından farelerden ve farelerden korunmuştur. Bu nedenle yaşayan bir gelenek Bugün yine Larry ile.

Ancak 2011’in ilk aylarında rolünü çok iyi hissetmiş olsa da artık bir şey diyemeyiz. misyonunu doğru bir şekilde yerine getirdiğini bugün. Bununla birlikte, rolü aynı zamanda yerliler ve çocukları için sadık bir yol arkadaşı olmaktır. Böylece çok iyi bir avcı olmamasına rağmen unvanını koruyor. İlk olarak David Cameron tarafından evlat edinilen kedi Larry, 2016’da ayrıldıktan sonra kaldı. Onunla ayrılmaması şaşırtıcı olsa da, Larry’nin yeri 10 Downing Street’te kaldı ve bu onu hiç memnun etmedi! Ardından Theresa May ve Boris Johnson ile birlikte yaşadı. Bugün, mobilyalara uzanmaktan hoşlanıyor, aynı zamanda etrafta dolaşmaktan ve onu tanıyan insanlar için poz vermekten hoşlanıyor.

Hayvanlar için iyi niyetli bir mesaj

İngiltere hayvanları seven bir ülkedir. Sonuç olarak, bu benimseme önemli bir mesaj gönderiyor. hayvan istismarına karşı. Larry, onlara karşı sahip olduğumuz yardımseverlik görevini gösteriyor. Ayrıca, sık sık izin verdiğini duyuyoruz. bu siyasi figürleri daha insani yapmak. Bu, siyasi şahsiyetler ile nüfus arasında ortaklıklar olduğunu da kanıtlar.

Bugün, 15 yaşındaki Larry formda ve kedi Larry (Number10cat) adı altında 500.000’den fazla Twitter takipçisi var. Ve sen, onu tanıyor muydun? Hiç barınaktan kedi sahiplendiniz mi? Yorumlarda bize cevap vermekten çekinmeyin!